Відкрити Боулінг Бізнес План

Як відкрити боулінг центр

»Бізнес» Як відкрити боулінг центр  

Боулінг клуби стали популярні і увійшли до списку проведення дозвілля людей різного статусу і занять.Вони приносять власникам цих клубів відмінну прибуток. Відвідування боулінгу доставляє радість і задоволення, вони стали місцем активного відпочинку та їх охоче відвідують, там ніколи не буває порожньо.

 

Боулінг бувають різних видів. Залежно, на якого клієнта вони орієнтовані: VIP, розважальний, сімейний, спортивний.Ці особливості слід враховувати при проектуванні комунікацій, систем, обладнання.

 

Спортивний боулінг-центр

 

Как открыть боулинг центрТакий вид клубу краще відкривати при спорткомплексі, фітнес-центрі, стадіоні, де він буде служити доповненням до основного напряму приміщення.Тут всі відвідувачі об'едініни спільним інтересом - спорт.

 

Сімейний

 

Призначений для сімейного відпочинку і проведення корпоративного відпочинку, розрахований на довгий відпочинок людей різного віку: чоловіків, жінок і дітей.Тут повинні бути різноманітні розваги на будь-які смаки і ресторан або кафе.

 

Боулінг при розважальному комплексі

 

Багатопрофільне заклад для масового відпочинку для молоді.Тут багато різних розваг, які приносять дохід: комп'ютери, ігрові автомати, дискотека, стіна для скелелазіння, та інше.У барі великий асортимент напоїв: пиво, спрайт, кола, слабоалкогольні напої.Тут палять, заводять знайомства, танцюють.

 

Такий боулінг повинен розташовуватися поруч з навчальними закладами, зі стациями метро, ​​зупинками, тут необхідний модний DJ, хороша охорона.

 

Закритий боулінг

 

Цей варіант годиться для знайомих і VIP клієнтів, він не дуже дорогий, але й недешевий, розрахований на не дуже велике скупчення людей і доріжок тут може бути трохи, виручка від доріжок НЕ буде основним доходом.Відвідувачі - члени клубу, які відвідують його за клубними картками, люди вищого суспільства.Головний дохід - вартість клубної карти, яку захочуть придбати ділові люди, тут вони можуть вирішувати якісь свої проблеми, зустрічаючись з потрібними людьми в невимушеній обстановці.

 

В такому клубі доречно мати невеликий ресторан з гарним кухарем, невід'ємний атрибут - хороша охорона, для безпеки гостей.Гарним доповненням буде: наявність обладнаних дитячих майданчиків з розвагами для дітей, не завадить і більярд.

 

Для спортивних боулінгів можуть знадобиться душові, шафи для зберігання речей, спортивний інвентар, доречно мати його тут і для продажу.

Похожие страницы