Відкрити Свій Бізнес Польщі

Литва чи Польща. Де краще реєструвати свою фірму?

Якщо Ви збираєтеся почати власний бізнес в Євросоюзі, але не можете вибрати між Польщею та Литвою, пропоную Вам порівняти ці дві країни.

 

Для початку Ви повинні визначитися з цілями.У Литві набагато легше і водночас дешевше зареєструвати фірму і отримати вид на проживання.Ваші витрати на утримання фірми також будуть менше порівняно з Польщею.

 

Наприклад, витрати, пов'язані з реєстрацією фірми в Литві, складуть 800-1000 Євро, в той час як у Польщі це коштуватиме 1600-2000 євро.До того ж відкриття та оформлення фірми в Литві займають 1 тиждень, в той час як у Польщі - до 30 днів.

 

Продовжуємо. Реєстрація юридичної адреси фірми в Литві складе 90 євро на рік, а в Польщі - 25 євро на місяць, тобто 300 євро на рік.

 

Що стосується Вашої участі в керівництві компанією, то при отриманні Шенген візи (не отримуючи дозволу на проживання) у Польщі Ви можете бути не працевлаштовані, а лише оформлені як орган правління (президент) і таким чином вести свою діяльність.У Литві ж Ви повинні бути працевлаштовані як директор і платити податки з зарплати.З іншого боку, ні в одній з країн немає вимоги за кількістю робочих годин.Ви можете працювати лише одна година на тиждень, і відповідно платити податки тільки за цю годину.Однак прошу врахувати, що ці умови можливі лише у випадку, якщо Ви не бажаєте отримати вид на проживання.

 

Бухгалтерське обслуговування в Литві також дешевше, і становить від 90 до 180 євро на місяць.У Польщі вартість даної послуги обійдеться Вам в межах 150-250 євро.

Похожие страницы