Відкрити Свій Бізнес Солярій

Як відкрити свій солярій

Как открыть свой солярий Énciklopedičeskaâ Довідка: Солярій - Спеціально oborudovannoe місце, де ви можете отримати dozirovannuû "Porcia" ультрафіолетові хвилі (від лат Solarius-'Сонячний'.).Сучасні солярії дозволяють отримати засмагу в будь-який час року. Це складне устаткування, в якому джерелом ультрафіолетових хвиль виступають спеціальні лампи.Кілька соляріїв різного призначення (вертикальні, горизонтальні, для ніг) можуть бути об'єднані в студію засмаги.

 

Бизнес иммиграция в БельгиюНезважаючи на суперечки медиків про користь і шкоду соляріїв, попит на штучний загар і раніше залишається високим і, що найважливіше, цілорічним.Якщо ви задумалися про те, як відкрити свій солярій, вам можуть стати в нагоді наші поради.

 

Крок за кроком до власної студії засмаги

 

Щоб офіційно отримувати дохід від власного солярію або студії засмаги, вам необхідно зареєструватися в податкових органах.Досить відкрити ВП.

 

Мировой рынок технологий как опора для развития бизнеса Крок перший: вибираємо місце

 

Оптимальне місце для розміщення солярію - райони з розвиненою інфраструктурою.Добре, якщо ваша студія буде розташована поблизу офісних або торгових центрів (або безпосередньо в них), кафе, ресторанів.Непоганий вибір - спальні райони, особливо новобудови. У центрі міста зазвичай дорога оренда і розміщувати там солярій доцільно лише в тому випадку, якщо ви націлилися на категорію «люкс».Початківцям буде складно утриматися в цій ніші.

 

Важливо: перевага соляріїв в тому, що засмага в них можна отримати швидко, витрачаючи на процедуру по кілька хвилин на день.Щоб забезпечити своїм клієнтам максимальну економію часу, подбайте про паркування - на ній має бути не менше паркувальних місць, ніж соляріїв у вашій студії.

Похожие страницы