Відкрити Весільний Бізнес

Бізнес-клас Архангельськ

Ідея відкрити весільний салон прийшла Ользі Хохленко, як і багатьом іншим учасникам цього бізнесу, під час підготовки до власного торжества.Про те, як продовжувати отримувати задоволення від краси весільного плаття і заробляти на цьому, власниця Северодвінську салону «La Reinе» розповіла кореспонденту «БК».

 

Своє весільне плаття Ольга купила два роки тому в квітні, і вже в червні вона відкрила салон на дому.«Перше, що я зробила, це взяла кредит і почала шукати постачальника в Інтернеті », - говорить Ольга Хохленко.

 

Вибір партнерів

 

Сьогодні багато салонів, в тому числі в Архангельській області, працюють з «To be Bride» - етодостаточно відома московська фірма.Якість продукції високо оцінюють не тільки продавці, покупці, а й фахівці швейної справи.

 

Дуже важливий момент для новачка у весільному бізнесі - грамотна консультація фахівця.Як зорієнтуватися у величезній різноманітності моделей і замовити те, що буде продаватися?

 

«Коли я починала, у мене не було нічого.Я просто гортала каталог і вибирала сукні на свій смак, - згадує Ольга.- У «To be Bride» відмінно вибудувано спілкування з клієнтом. Ти їм дзвониш, і вони допомагають вибрати моделі ».

 

Постачальник, як і власник салону, зацікавлений у хороших продажах, тому намагається оптимально підібрати товар для кожного конкретного партнера.Це залежить від міста, населення, місця розташування салону і інших параметрів.

 

До речі, наявність салону і його розміри - один з основних умов роботи з постачальниками.«На момент першого замовлення я схитрувала і сказала, що у мене є салон, хоча насправді він був тільки в планах», - ділиться спогадами Ольга.

 

Не всі оптовики навіть елементарно нададуть знижку, поки не отримають детальну інформацію про існуючий бізнесі.Деякі й зовсім відмовляються працювати, якщо салон менше 100 метрів.

 

«Потім я працювала ще з декількома постачальниками, - розповідає Ольга Хохленко.- Наприклад, з салоном весільних суконь «Кароліна» (м. Саратов). Якість пошиття гідне, але дуже вузький модельний ряд.І ще один мінус - мінімальне замовлення п'ять суконь, що вкрай не вигідно.Так, якщо наречена замовила собі сукню, купувати доводилося ще чотири таких же, щоб отримати поставку ».

Похожие страницы