Як здати офіс в оренду выездной фуршет

8 июня 2015

Оригинальный выездной фуршет, который непременно запомнится всем гостям, цены на услуги Вас приятно удивят.

Останнім часом часто можна зустріти оголошення на кшталт такого: «Здаю в оренду офісні приміщення в центрі міста, повністю обладнані, з меблями, проведений інтернет».

При наявності у власності такого приміщення дійсно можна здавати його в оренду - як цілу будівлю, так і одну невеличку кімнатку. Перш ніж розміщувати таке оголошення на сайті nikolaev.etag.com.ua, потрібно з'ясувати, чи відповідає воно всім необхідним параметрам, а для цього уявити собі, які вимоги ви б пред'явили до офісу приміщенню для роботи своїх співробітників, якби були господарем фірми.

оренда офісної нерухомості

Перше - це район розташування. Для великих фірм, що володіють власним транспортом і мають штатом водіїв, це не надто важливо. Вони можуть забезпечити своїм працівникам безкоштовну розвезення до роботи і назад. Така фірма швидше візьме в оренду велике будівництво на околиці міста і облаштує всі за власним смаком. Тому, укладаючи договір про оренду будівлі або частини його, можна не переживати з приводу відсутності ремонту або нестачі меблів - ці питання вирішить сам орендар.

Похожие страницы