Якщо Ви вирішили відкрити свою автошколу

12.07.2016

Жоден бізнес в освітній сфері не обходиться без державного контролю і регулювання. Отримання ліцензій та дозволів в десятці інстанцій - незмінний атрибут відкриття приватної школи, дитячого садка і ... автошколи. Через те, що діяльність автошколи регулюється законом «Про освіту», будь-кому, хто захоче відкрити свою автошколу, доведеться з цим рахуватися.

Мы предлагаем надежный и выгодный выкуп авто киев, наши специалисты проконсультируют Вас и предоставят всю необходимую информацию.

Зважившись відкрити автошколу, щоб почати заробляти на бажанні стати власником посвідчення водія, перше, з чим доведеться зіткнутися підприємцю - це перелік вимог до автошколі від гос.структур - Міністерства освіти, СЕС, ДАІ та пожежної інспекції.

Крім того, озиратися доведеться і на конкурентів, тому що боротьба за залучення клієнтів стане вашою основною турботою після безпосереднього запуску, а значить потрібно заздалегідь оцінити потенціал ринку, попиту, свої можливості і ресурси.

Звичайно, бізнес автошколи цілком може стати вигідним і перспективною справою: з кожним роком зростає число охочих стати повноправними учасниками дорожнього руху. Відучитися в автошколі і отримати права сьогодні вважається обов'язковим майже для всіх молодих людей, незалежно від того, чи збираються вони в найближчому майбутньому використовувати їх за призначенням чи ні. Проте, процес відкриття власної автошколи може забрати багато сил, часу і грошей.

Щоб бути у всеозброєнні і заздалегідь мати уявлення про майбутні дії, терміни і необхідних вкладеннях, пропонуємо вам познайомитися з покроковою інструкцією відкриття автошколи з нуля.

Об'єм інвестицій
Якщо ви вирішили відкрити свою школу водіння, то необхідно відразу правильно розрахувати бюджет. Неможливо назвати конкретну суму, необхідну для вкладення в бізнес. Але, наприклад, 500 тис. Рублів вам навряд чи вистачить. Скоріше мова піде про суму стартового капіталу від 3 до 5 мільйонів рублів. Знову ж потрібно враховувати реакцію і терміни реагування пожежної інспекції, Росспоживнагляду, ГИБДД і Міністерства освіти.

Все той час, поки ви будете чекати чергового дозволу або отримання ліцензії, вам доведеться платити оренду за неиспользуемое вами навчальний приміщення і полігон для практичних занять.

Можна, звичайно, орендувати який-небудь старий навчальний клас з поганим ремонтом, але чи буде він відповідати певним стандартам? Та й майбутні клієнти навряд чи захочуть проводити час в холодному, незатишному напівпідвальному приміщенні ...

Далі вкластися доведеться в оснащення приміщення автошколи. Якщо брати середні ціни, то на обладнання навчального класу піде близько 200 тис. Рублів, на покупку медичних манекенів - 100-150 тис. Рублів. Не варто також забувати і про власному сайті автошколи - його створення обійдеться в суму від 10 000 рублів і вище.

Однак, іншим, більш капіталозатратний пунктом у відкритті справи стане забезпечення автошколи своїм автопарком. На перших порах для практики досить мати три автомобілі. Два - обов'язкових і один в запасі. При цьому навчальні автомобілі повинні бути середнього класу. Ніхто вже не хоче вчитися на «шістках» і «дев'ятках».

Однак сьогодні більшість власників автошкіл все частіше відмовляються від створення власного автопарку на користь найму інструкторів з водіння з власними автомобілями. Пояснюється цей факт перш за все економією. Все-таки купити і містити машину, обладнати її педалями подвійного управління (20 000 рублів) і комплексом аудіо-відео фіксації (15 000-30 000 рублів) досить накладно. Крім того, найманий працівник ніколи не буде стежити за технікою так, як це робить власник.

Похожие страницы