Гроші

26 июля 2015
Етап 1

Не замислюючись, вимкніть комп'ютер. Візьміть ручку, аркуш паперу і складіть перелік ваших практичних навичок, які ви б змогли реалізувати без будь-яких складнощів. Включіть в даний список також ваші захоплення, те, що ви хотіли б робити. На цьому етапі поспіх недоречний. Головна умова - чесність перед самим собою.

Етап 2

На другому етапі слід розбити на групи отримані відповіді і відзначити інтереси, зокрема їх області.

Етап 3

Вы можете воспользоваться сервисом http://service-iphone.com.ua/ по самой приемлемой стоимости.


Викладіть на папір всі свої особистісні переваги, недоліки, які проявляються в процесі спілкування з оточуючими. Це дозволить встановити, як добре налагоджена ваша манера спілкування, як ви вмієте вести діалог, слухати, вникати. Ви повинні відзначити для себе вашу здатність заводити нові знайомства, швидкість вашої адаптації до мінливих правил гри, здатність до подальшого вдосконалення та інше. На цьому етапі будьте щирі перед самими собою. Оцініть зазначені критерії адекватно. Якщо ви відносите себе до комунікабельним людям, а у вас є лише кілька хороших знайомих, то знайте, що ви спочатку помиляєтеся.

Це цікаво: читайте наші інші статті - "Як заробити гроші на квартиру", "Як заробити в декреті" і "Як заробити на кредитних картах".

Лише після цих трьох етапів ви виділите напрямок і ряд критеріїв, які дозволять продовжити подальший пошук. Таким чином, проведений вами невеликий самоаналіз, дасть можливість встановити орієнтовний напрямок. Ви дізнаєтеся про свої інтереси, пріоритети та можливі напрямки діяльності, які дозволять отримати додатковий дохід.

Похожие страницы