Як Відкрити Бізнес в Таїланді

Як відкрити ресторан в Таїланді

Как открыть ресторан в Таиланде Кілька років тому Таїланд посів третє місце в світі за популярністю у туристів, поступившись тільки Лондону і Парижу - це визначає туристичну спрямованість економіки країни.

 

Іноземці, які вирішили переїхати в Таїланд і відкрити там свою справу, часто зупиняються на ресторанному бізнесі.Однак і тут є свої плюси і мінуси.

 

Кілька років тому Таїланд посів третє місце в світі за популярністю у туристів, поступившись тільки Лондону і Парижу - це визначає туристичну спрямованість економіки країни.Готельний бізнес, туристичні магазини, розважальні центри, салони краси, ресторанний бізнес - всім цим активно займаються не тільки місцеві, а й іноземні підприємці, які переїхали до Таїланду. Свій маленький ресторан або кафе де-небудь на курорті типу Паттайї, Самуї або Пхукета - цілком досяжна мрія для росіян, що зважилися на бізнес за кордоном.Але треба чітко усвідомити, що означає власний ресторанний бізнес в Таїланді.

 

Создать свой бизнес с нуля в Финляндии легко Якщо почати з позитивних сторін справи, то головне, що треба відзначити - відкрити своє невелике кафе в Таїланді простіше, ніж зробити це в Росії.По-перше, від вас буде потрібно куди менше документів, та й ті для вас можуть швидко зібрати спеціальні тайські компанії, що спеціалізуються на бухгалтерському обліку.По-друге, пошук і оренда приміщення в Таїланді не проблема: через будівельного буму, який переживає країна в останні три-чотири роки, вільних приміщень багато і здаються вони за прийнятними цінами.

 

Якщо ж ви захочете купити свій бізнес готовим, ціни на маленьке кафе чи бар в Таїланді починаються від 50 тисяч доларів.Це - наслідок великої кількості подібних закладів на будь-якому тайському курорті. Как открыть бизнес в ЯпонииЯкщо вам пощастить, і якщо ви вмієте вести бізнес, окупити таку покупку ви зможете за перші рік-півтора роботи.Однак тут же починаються і труднощі, головна з яких - висока конкуренція.

 

Саме через неї, і ще через сезонність напливу туристів в Таїланд, треба заздалегідь бути готовим до того, що надприбутків ресторанний бізнес у цій країні не приносить.Це, швидше, варіант для тих, кому потрібні кошти для життя в Таїланді - але ніяк не спосіб розбагатіти.Життя в Таїланді помірно недорога, оренда житла доступна і на прибуток від власного кафе прожити можна - але не більше того.За одну оренду приміщення вам необхідно буде заплатити за рік наперед - а треба ще платити персоналу, і платити цілий рік однаково, не скорочуючи виплати залежно від кількості клієнтів, яке помітно падає в низький сезон.

Возможно, вам понравится
[Вебінар] Як відкрити свій
[Вебінар] Як відкрити свій
Як відкрити бізнес в інтернеті
Як відкрити бізнес в інтернеті
Бізнес в США. Як відкрити
Бізнес в США. Як відкрити
Бізнес ідея як відкрити
Бізнес ідея як відкрити
Похожие страницы