Як Відкрити Піцерію Бізнес План

Бізнес-план «Піцерія»

Как открыть свою пиццерию?Піцерія

 

У цій статті ви знайдете готовий бізнес план з відкриття піцерії, а також приклади ведення цього бізнесу.

 

Для нормальної роботи закладу, в першу чергу, його треба зареєструвати в податковій службі, а саме, дати заяву на ТОВ або ж оформляти ВП.В обох випадках якості головного виду заняття по загальноросійському класифікатором (ОКВД) потрібно вибрати належне: «55.30 справу ресторанів і кафе ».

 

Оподаткування піцерії

 

Потрібно приділити належну увагу системі оподаткування.

 

Всім відомо, чим менше заплатити за ведення власного бізнесу, тим більше можна заробити.Тому ніяк не можна ігнорувати вибір податкового режиму. Зробити це треба відразу ж після реєстрації закладу.

 

Самий підходящий варіант форми оподаткування піцерії - це загальний податок на поставлений дохід (ЕНВД).В даному випадку, та сума, яка має бути виплачена до бюджету, буде менше ніж, якби була використана «спрощенка» і, вже тим більше, головна система оподаткування (ОСНО).

 

муніципалітеті регулюються всі питання, які пов'язані із застосуванням ЕНВД.Тому ймовірність перейти на такий податковий режим обов'язково потрібно уточнити за місцем реєстрації підприємства чи бізнесмена, місцем ведення діяльності, так як податок оплачується за фактичним місцем знаходження організації.До того ж, чисельність штату повинна бути не більше ста чоловік.

 

Вибір формату піцерії

 

Формат піцерії має значення.

 

Бізнес план піцерії може включати кілька форматів.Відомо, що піцу представляють в меню багатьох підприємств громадського харчування, а також у недорогих закусочних, в кафе і елітних ресторанах.Але говорячи про піцерії, багато хто має на увазі заклад, який працює у форматі фаст-фуду.В принципі, це може бути і підприємство, яке займається тільки приготуванням і доставкою піци.

Возможно, вам понравится
Як відкрити туркомпанію на
Як відкрити туркомпанію на
Бизнес план продуктового
Бизнес план продуктового
Похожие страницы