Як Відкрити Свій Бізнес Перукарня

Як відкрити перукарню? Перукарський салон - один з найстабільніших...

Як відкрити перукарню?  
Перукарський салон - один з найстабільніших бізнесів.Навіть найменша і невибаглива перукарня ніколи не пропаде.Тому що в будь-які часи потрібні певні професії: продавець, будівельник, швець, і, звичайно ж, перукар - тому що стригтися потрібно всім.
Більшість підприємців починають малий бізнес при наявності невеликих фінансових ресурсів.Таким людям буде корисна інформація, як відкрити перукарню своїми силами.
Для початку потрібно визначитися, що ви будете відкривати - перукарню чи салон краси.Відрізняється перукарня від салону краси, насамперед, набором послуг.Умовно будемо вважати перукарні той салон, який надає тільки перукарські послуги та послуги манікюру.На відвідувачів з яким рівнем доходу буде розрахована ваша перукарня?  
Скільки грошей потрібно на відкриття перукарні?  
Витрати складуться з наступних статей витрати:  
1. ОБЛАДНАННЯ  
• робочі чи перукарні туалети (це все, що стоїть перед клієнтом під час стрижки);  
• крісла (основна характеристика, за якою судять про крісла, - це тип підйомника; різняться: стаціонарний, пневматичний, гідравлічний, під сушуар та інші типи підйомника);  
• мийки (кераміка і пластик);  
• Сушуари ("сушарки" для волосся), климазони (прилади, що поліпшують і прискорюють процеси хімічної завивки і фарбування волосся), фени, професійні машинки для стрижки волосся, а також всілякі щипці, плойки, інструменти;  
• інструменти: гребінці, ножиці, щітки, затискачі, бігуді, машинки, спецодяг, бритви, рушники і т.д.;  
• витратні матеріали (вибір тут дуже великий, тому надайте його майстру).
2. ВИВІСКА виготовлення та погодження.  
3. РЕМОНТ ПРИМІЩЕННЯ.  
4. ОПЛАТА ОРЕНДИ, поки йде ремонт (на час ремонту її навряд чи скасують).
Витрати на відкриття перукарні залежать від великої кількості факторів.Можна приблизно сказати, що на відкриття, наприклад, перукарні на 5 робочих місць доведеться витратити від 350 000 рублів.
Складаєте бізнес-план. Далі реєструєте фірму чи підприємство без утворення юридичної особи, відкриваєте рахунок у банку, купуєте касовий апарат і встаєте на облік у податкових органах.
Місце  
Перукарський салон повинен розташовуватися в безпосередній близькості від житлових будинків, ще краще, якщо поруч будуть розташовані різні установи, де живуть і трудяться реальні та потенційні клієнти салону.Враховуйте також і близькість до станцій метро і зручність під'їзду до салону на автомобілі.
Похожие страницы