Як Я Відкрив Свій Бізнес

Приватна історія: як я відкрила свій маленький бізнес з нуля

                 
 

Отже, я розповім, як я відкрила свій маленький бізнес з нуля, не займаючи ні копійки.Працюючи головним бухгалтером у невеликій приватній фірмі, я абсолютно була позбавлена ​​від проблеми раціонального використання вільного часу.Варто так само відзначити, що питання "куди б витратити гроші", мене теж не обтяжував.Моя зарплата строго відповідала середньому статистичному заробітку в нашому місті і, незважаючи на всі мої героїчні зусилля, відхилень у бік підвищення не намічалося.Додому я приходила тільки ночувати. Мій маленький син був наданий сам собі і моя психіка неабияк загартувалася в цьому випробуванні.

 

Але один випадок став останньою краплею, що переповнила чашу терпіння.Одного разу, в черговий звітний період, я приходила два дні поспіль так пізно, а йшла так рано, що син в цей час або вже спав, або ще не прокинувся.Спілкувалися протягом дня тільки по телефону. Якось вранці, я його розбудила словами: "Синок, давай привітаємося, раптом ще довго не побачимося".Все це було б смішно, якби не було так сумно. На роботі, а так само у свої вихідні і святкові дні, я нескінченно шукала шляхи, як зробити неможливе можливим і вирішувала завдання типу 2 +2 = 3.Якщо врахувати ще й деяку частку ризику, виходить, я повинна була в той час не тільки пити шампанське, але і купатися в ньому.Однак ризикувала я, а пили шампанське інші :).

 

Нарешті я прийняла вольове рішення вийти з цього безглуздого, що не має змила і перспектив, кола.Так як черга роботодавців із пропозиціями для мене за дверима не стояла, логічно було укласти, що мені самій потрібно стати роботодавцем.Ось тут і вийшла задачка з двома невідомими. Отримуючи вельми скромну зарплату на колишній роботі, грошей я, звичайно, не накопичила, т.е. ніякого капіталу, навіть стартового, не мала. Значить, треба було придумати, де взяти гроші на відкриття.Займати в борг? Але для цього необхідні якісь гарантії, а у мене на той момент крім голої ідеї не було нічого: ні застави, ні бізнес-плану з конкретними цифрами, і найголовніше - бажання брати гроші в борг.По своєму життєвому досвіду я знаю, що безвихідних ситуацій не буває, тільки якщо ми самі їх собі не створюємо, при цьому ще із завидною завзятістю віримо в їх безвихідність.І я почала діяти.

Возможно, вам понравится
City Inside: Свій бізнес. Олексій
City Inside: Свій бізнес. Олексій
Домашній бізнес Як я вів
Домашній бізнес Як я вів
Похожие страницы