Який Бізнес Легше Всього Відкрити

В якій країні найлегше почати бізнес

Бізнес за кордоном  

І ось тепер, коли він практично завершився, багато росіян вирішили податися за кордон і вже там відкрити свою справу і навіть створити яке-небудь виробництво.

 

Пропонуємо здійснити віртуальну подорож в декілька країн світу і знайти найтепліше і прибуткове містечко під сонцем.

 

Україна

 

Першою державою стане дружня Україна, яка плює нам в спину і мило посміхається в обличчя при зустрічі.Країна на межі великих змін, от тільки визначся зі знаком плюс чи мінус вони будуть зміг би тільки Нострадамус.

 

Можливо, такою прозорливістю наділені і деякі фігури, наближені до чиновницького апарату, які 24 години тримають палець на пульсі і готові блискавично відреагувати на будь-які зміни в уряді.

 

Приміром, депутати Ради хочуть прийняти новий Податковий кодекс, чи збережеться в ньому згадка про єдиний податок або ж з'являться приховані варіанти фінансового контролю над підприємцями, заводами та іншими промисловими підприємствами, яким досі вдається хоч якось працювати поки не відомо.

 

Не варто випускати з уваги і додаткові організації, які часом дуже сильно ускладнюють життя сучасному бізнесу, такі як пожежна інспекція, СЕС або технагляд.Ось і виходить, що єдиний податок дає останній шанс на виживання в цих непростих умовах, проте й на нього замахнулася рука держмашини.

 

Так навіть незначні поправки цьому кодексу на законодавчому рівні обернуться підвищенням податкової ставки до 600 гривень на місяць, а ось максимально допустимий при цьому оборот буде знижений з 500 до 300 тисяч за кожен календарний рік.

 

До речі, сьогодні підприємцям доводиться робити відрахування і до пенсійного фонду, підсумкова сума яких в липні 2010 року зросла відразу на 210 гривень, а в жовтні-листопаді очікується чергове підвищення гривень на 90.Все це відбувається на тлі зменшення мінімальної оплати праці.

 

Ізраїль

 

Давайте тепер подивимося на ситуацію в Ізраїлі, жителі якої здавна славляться особливим підходом до ведення справ.Тут релігія і держава не розділені як у більшості європейських країн, а навпаки доповнюють один одного.Саме на таких канонах і будуються всі взаємини між бізнесменами та контрольними органами.Наприклад, власник магазину може бути оштрафований за роботу в суботу.

 

Немає в цій країні і дрібних приватних аптек, тому що Ізраїльська страхова медицина майже на 100% забезпечує пацієнтів безкоштовними ліками або надаються великі знижки у великих фармацевтичних комплексах.

  Бизнес за границей
Возможно, вам понравится
Як почати бізнес. Геніальні
Як почати бізнес. Геніальні
Старт Бізнесу з нуля всього за 5
Старт Бізнесу з нуля всього за 5
Як відкрити свій бізнес? У
Як відкрити свій бізнес? У
Як відкрити бізнес у Німеччині?
Як відкрити бізнес у Німеччині?
Похожие страницы