Який Бізнес Можна Відкрити Студенту

Бізнес, який можна відкрити з нуля без вкладення грошей

Заняття по темі, як відкрити бізнес з нуля в Стенфорді при вивченні інвестування починаються з того, що студентам роздають по 5 $ і виділяють 2-е тижні на те, щоб ефективно їх вкласти.У наших жителів подібні підходи викликають сміх, оскільки грошова сума є досить малою.Багато мільйонерів починали з нуля - у них навіть не було 5-ти доларів США, які пропонують студентам Стенфорда.

 

Прикладів вдалого вкладення незначного капіталу безліч.Нічого не заважає купити на 5 $ 20 пляшок мінеральної води і перепродати їх на пляжі в сувору спеку.Чистий прибуток від діяльності разово складе близько 20 $. Результат операції - 400% чистого доходу.Якщо витрачати на цей маленький бізнес 3-и години на день і продавати по 4-е сумки води, то вийде 80 $ щоденної прибутку. инвестированиеПри збереженні подібних темпів протягом 1-го року чистий дохід складе 10 000 $.

 

Великі підприємці радять починати вигідний бізнес з продажу товарів і послуг, спираючись не тільки на власні знання та вміння, а й на соціальні потреби навколишнього середовища.Ідея грунтується на рішенні проблем інших людей. Подивіться навколо, чого не вистачає друзям, сусідам, близьким, родичам? Необхідно вибрати незайняту нішу.Якщо біля вашого будинку накопичується велика кількість автомобілів, те, що заважає пропонувати власникам авто безкоштовну перевірку рівня тиску в шинах? Підкачування коліс можна здійснювати за 1 $.

 

Інвестування - основа високої прибутковості

 

Народна мудрість говорить: «Багатий не той, хто має багато грошей, а той, хто постійно їх інвестує».Щоб вибрати бізнес, який можна відкрити з нуля слід розрахувати можливий річний бюджет вкладень і спиратися на нього при пошуку варіантів організації своєї справи.Вкладення в банки в 21-му столітті не вважаються вигідним способом інвестування.Вони найнадійніші, але не прибуткові, так як мінімальні річні відсотки традиційно «з'їдає» інфляція.Набагато вигідніше купити невелику частину розвивається підприємства у вигляді акцій.


Оригинальная мебель для спальни киев и область.
Возможно, вам понравится
Як створити власний бізнес?
Як створити власний бізнес?
Як відкрити свій бізнес
Як відкрити свій бізнес
Похожие страницы