Який Бізнес Відкрити в Чебоксарах

Який малий бізнес можна відкрити?

Перш ніж відповісти на питання, чи має сенс зупинитися на аналізі існуючої статистики, щоб зрозуміти: що ж являє собою малий бізнес Росії і яка його структура.Насправді це важливо для загального уявлення про галузеві тенденції та рівні конкуренції в тому чи іншому секторі малого бізнесу.

 

Малий бізнес - не тільки економічна, а й юридична категорія, адже які види і форми діяльності слід відносити до малого бізнесу, визначається нормами російського законодавства.Починаючи з 2008 року для віднесення підприємств і індивідуальних підприємців до малого бізнесу, використовуються наступні критерії:

 
   
 1. Середньорічна чисельність працівників.До 100 осіб включно - для малих підприємств, і до 15 чоловік - для мікро-підприємств (в їх числі).
 2.  
 3. Гранична виручка від реалізації товарів і послуг без урахування ПДВ.До 400 мільйонів рублів - для малих підприємств, і до 60 мільйонів рублів - для мікро-підприємств. переглядаються 1 раз на п'ять років з використанням даних суцільного статистичного спостереження за попередній період.
 4.  
 5. Балансова вартість активів. Постанови Уряду РФ відносно цього питання поки не існує.
 6.  
 

Статистика малого бізнесу ведеться окремо від статистики мікро-підприємств.Спробуємо з'ясувати, які деякі показники російської статистики малого бізнесу.

 

Статистика малого бізнесу Росії

 

За даними Національного інституту системних досліджень проблем підприємництва на 1 липня 2012 року, на середину 2012 року в Росії зареєстровано більше 238 тисяч малих підприємств, таким чином, зростання за останній рік склав 3%.У розрахунку на 100 тисяч населення зареєстровано 166, 5 підприємства, що більше показника 2011 року на 5 одиниць. Кількість мікро-підприємств, за даними Росстату на кінець 2011 року, перевищило 1, 4 мільйони юридичних осіб, при цьому чинними виявилися не більше 1 мільйона.Так само йдуть справи з індивідуальними підприємцями: з 3-х мільйонів ІП здійснюють господарську діяльність лише 2 мільйони чоловік.

 

Зростання малого бізнесу наголошується в наступних федеральних округах:

 
   
 1. Уральський ФО - 25, 3%,
 2.  
 3. Далекосхідний ФО - 12, 2%,
 4.  
 5. Сибірський ФО - 7, 3%,
 6.  
 7. Південний ФО - 5, 4%,
 8.  
 9. Південний ФО - 2, 2%,
 10.  
 11. Центральний ФО - 0, 9%.  
Возможно, вам понравится
30 тисяч доларів для бізнесу в США
30 тисяч доларів для бізнесу в США
Хочете знати, який відкрити
Хочете знати, який відкрити
Як відкрити бізнес в інтернеті
Як відкрити бізнес в інтернеті
Який бізнес відкрити в
Який бізнес відкрити в
Похожие страницы