Який Бізнес Зараз Можна Відкрити

Який бізнес вигідно відкрити зараз?

мобильные игры На сьогоднішній день стартапи все більш і більш закріплюють свої позиції в глобальній економіці.Згідно з даними американського конгресу, тільки в США в початківців компаніях, створених за участю венчурного капіталу, трудиться не менше 10% тих, хто складає сьогодні дванадцятимільйонна працездатне населення країни.

 

Дослідження аналітиків з IBISWorld виявило кілька динамічних галузей, здатних надати нові можливості для заповзятливих людей.

 

Хоча дані стосуються в основному ринку США, на них варто звернути увагу і жителям Росії та країн СНД.Адже як Ви вже знаєте, велика частина найпопулярніших і прибуткових бізнес-моделей прийшли до нас саме з американського континенту.

 

8 найбільш динамічних і прибуткових ніш сьогодні.

 
     
  1. Мобільні ігри в соцмережах.
  2.  
  торговля обувью  

За 5 років середній сукупний темп зростання на цьому ринку склав 184%

 

Ринок планшетів і смартфонів неухильно зростає, а їх власники приділяють іграм в соцмережах все більше часу.Це хороша можливість для стартапів, що займаються розробкою онлайн-ігор.А для прогледіли мобільний тренд (як це сталося з одним із найбільших сервісів онлайн-ігор Zynga) - це серйозний ризик.

     
  1. Віртуальні кімнати даних
  2.  
 

За 5 років середній сукупний темп зростання на цьому ринку склав 16%

 

Сервіси, що надають віртуальні кімнати даних (ВКД), все більш набирають обертів.Секрет популярності ВКД (онлайн-сховищ, де можуть безпечно розміщуватися конфіденційні корпоративні документи) полягає в неухильному зростанні злиттів і поглинань, що відбуваються в міжнародних компаніях.При цьому ВКД дають можливість проводити віддалено всі операції, супутні подібних операцій.

Похожие страницы