Створити Бізнес в Маленькому Місті

Сядьте і проведіть мозковий штурм. Чого ви хочете як споживач? Який продукт або послуга зробить життя простіше чи приємніше? Перегляньте рекламні оголошення в місцевих телефонних книгах, газетах і журналах і з'ясуйте, які види бізнесу там не представлені.Навіть якщо такий бізнес існує, це не обов'язково означає, що не слід їм займатися, просто через конкуренцію доведеться вести справи краще.

 

Складіть список з 5 - 10 можливостей, а потім скорочуйте його, поки не залишиться одна, яка вам найкраще підходить.Причиною для відкриття бізнесу повинна стати не тільки потреба в ньому, а й те, що вам подобається їм займатися.Адже, врешті-решт, це ви вкладаєте в нього свої час і гроші.

 

Неочевидні ідеї бізнесу в маленькому місті

 

Можна будувати бізнес, враховуючи особливості конкретного маленького міста.Великим плюсом може бути вдале місце розташування. Городок в Сибіру сильно відрізняється за можливостями бізнесу від містечка на кордоні з Китаєм.Розташована поруч з великими потоками людей - це можливість нагодувати їх, надати їм нічліг, заправити їх машини і т.д.

 

Якщо маленький місто розташоване поруч з великим, можна створити бізнес, орієнтуючись на клієнтів великого міста, призначивши більш низьку ціну на свої послуги.Наприклад, деякі послуги для автолюбителів, такі як тонування скла або аерографія, досить дороги, і люди можуть проїхатися години півтори два на машині заради істотної економії.

Возможно, вам понравится
Відмінні бізнес ідеї в
Відмінні бізнес ідеї в
Величезний бізнес LR в маленькому
Величезний бізнес LR в маленькому
Похожие страницы