Як Почати Бізнес в Малайзії

Реєстрації бізнесу в Малайзії - процедура formи, dokumentи

как открыть бизнес в МалайзииБагато російські підприємці останнім часом звернули свою увагу на Південно-Східну Азію.Це дуже перспективний регіон для російського бізнесу. Деякі просунуті ділові люди виявляють бажання відкрити в одній з країн цього регіону свій бізнес.Основні напрямки бізнесу: туризм, побутова техніка та електроніка, каучук і деревина, в тому числі і цінних порід.Широкі горизонти для російського підприємництва відкриває Малайзія.

 

В країні робиться багато для залучення іноземного, в тому числі і російського, капіталу.Малайзія вважається країною можливостей і пріоритетів. Вона зацікавлена ​​в залученні не тільки капіталу, але й розумних фахівців.Одна з переваг ведення бізнесу в Малайзії - це невеликі податки.

 

Правові форми підприємств

 

Для того щоб відкрити бізнес в Малайзії підприємець повинен знати про те, які форми приватного бізнесу існують в країні.Для тих, хто цікавиться веденням справ у цій державі, інформуємо, що основними організаційно-правовими формами приватного бізнесу є:

 
     
  • різні товариства з обмеженою відповідальністю або Sdn Bnd;
  •  
  • закрите товариство з обмеженою відповідальністю.Відповідальність власника обмежується визначеною заздалегідь сумою;
  •  
  • закрите товариство з необмеженою відповідальністю; - Відкрите суспільство (компанія) з обмеженою відповідальністю або Public Company Limited by Shares.
  •  
 

Нічого нового в назві форм бізнесу для російського підприємця немає.Є тільки певні нюанси, обумовлені національними особливостями і менталітетом країни.

 

Найбільш поширена форма ведення бізнесу в Малайзії-Sdn Bnd.Ця форма нагадує російський варіант ТОВ. Її перевага в тому, що власник несе менше ризиків при веденні справ. Структура такої компанії передбачає наявність двох директорів і секретаря.

 

Секретар повинен бути обов'язково резидентом Малайзії. Директори повинні бути малайськими резидентами, тобто довгий час проживають в країні і не обов'язково громадяни цієї країни.Віднедавна керівниками можуть бути іноземці, що мають реєстрацію в Малайзії і проживають за конкретною адресою у цій державі.

 

Для підтвердження адреси достатньо взяти в оренду квартиру, юридично її оформивши.Нормальну, зручну трикімнатну квартиру можна зняти за 300 доларів на місяць.Ціни будуть залежати від району, в якому розташоване житло.

Возможно, вам понравится
Еркін Джаманбаев. Як почати
Еркін Джаманбаев. Як почати
Як почати бізнес в інтернеті
Як почати бізнес в інтернеті
Похожие страницы