Як Почати Бізнес з Малим Бюджетом

Маркетинг без бюджету для малого бізнесу. 10 способів

Король-рыбакВтім, я сьогодні хочу розповісти не тільки про це, а й поділитися з вами своїм досвідом маркетингу без бюджету для нашого агентства.Які способи залучення клієнтів ми застосовували? Які з них показали гідний результат, а які не спрацювали у нас?

 

Отже, переходимо до справи!

 

Спосіб № 1.Холодні дзвінки

 

Всім відома річ. Зі спілкування з колегами я знаю, що холодні дзвінки точно працюють в регіонах для продажу SEO і розробки сайту.У Москві та Санкт-Петербурзі ситуація помітно гірше. Зі свого досвіду можу сказати, що у нас дзвінки (у Пітері) не спрацювали.

 

С чего начать продающий текст? Секретные дополненияПри запуску студії ми активно займалися холодними дзвінками своїми силами, але це справа явно себе не виправдовувало.Дуже великі часові витрати при практично нульовому вихлопі.Тут варто сказати, що базу ми формували самостійно серед компаній, які не мають власного сайту, але в цей же час можуть продавати свої послуги в інтернеті.

 

Чи не спрацювало.

 

Спосіб № 2. Поголос серед знайомих

 

Один з кращих варіантів для початку.Ну а де ще шукати клієнтів, якщо не серед знайомих? У нас цей спосіб не спрацював взагалі.Так, ми кілька разів їздили в компанії за рекомендацією родичів або друзів.Але майже завжди в цих випадках не виходило тлумачного спілкування. У клієнта не було ділового настрою, а ми не змогли направити його в потрібне русло.

 

7 неочевидных ошибок начинающих предпринимателей, приводящих к краху сайтаПравда, і поїздок таких було всього кілька. Тому чутка серед знайомих на нас не працювала.

 

Спосіб № 3. Блог, розсилка, статті на сайтах

 

Важливе джерело клієнтів на всі послуги студії.Звичайно, він не працював перший рік. Але зараз безумовно є одним з основних інструментів.Адже сьогодні це не тільки блог, але й доповнюють його Twitter і Facebook.

 

Підходить тільки для терплячих людей.Але виправдовує зусилля.

 

Я спеціально не згадував термін контент-маркетинг, тому що це вже більш глобальна і дорога штука (в ідеалі з залученням соціальних мереж або написанням електронних книг - ми, до речі, готуємо таку вже зараз).

 

Спосіб № 4. Партнерство з колегами

 

Тут можуть бути варіанти:

 
     
  • Інші студії
  •  
  • Дизайнери і програмісти (фріланс)
  •  
  • Копірайтери
  •  
  • Посередники, які просто знаходять клієнтів
  •  
Возможно, вам понравится
Американські Бізнес Ідеї з Нуля
Американські Бізнес Ідеї з Нуля
Малий бізнес з нуля
Малий бізнес з нуля
Малий бізнес з нуля 2013
Малий бізнес з нуля 2013
Ідеї ​​малого бізнесу з нуля
Ідеї ​​малого бізнесу з нуля
Похожие страницы