Як Почати Бізнес з Малого

Малий бізнес: з чого почати?

Карьера или свое дело: ждать назначения или действовать самому? Який бізнес створювати, вирішивши почати свою справу? Як "підштовхнути" свою кар'єру, не чекаючи призначення на нову посаду? Герої книги вченого і підприємця Тіни Силіг діють за своїм внутрішнім бажанням та інтересу - і досягають успіху.Їх ідеї - це самородки можливостей, які ніхто інший просто не побачив.

 

Перед відходом на пенсію мій батько був успішним корпоративним керівником.Він поступово піднявся по кар'єрних сходах від молодого інженера до менеджера, а потім і до керівника вищої ланки декількох великих міжнародних компаній.Коли я була підлітком, мене не дивувала регулярність (раз на пару років, як по годинах), з якою я дізнавалася про те, що батько отримав черговий пост: він ставав віце-президентом, старшим віце-президентом, віце-президентом групи компаній і так далі.Досягнення батька завжди справляли на мене величезне враження, і він здавався мені ідеальним прикладом для наслідування.

 

Враховуючи це, я була чимало здивована тим, наскільки розсердився батько, коли я показала йому одну зі своїх візитних карток.На ній було написано "Тіна Силіг, президент". У той час я почала власний бізнес-проект і надрукувала собі візитки.Батько подивився на картку, потім на мене і після цього виголосив: "Ти не можеш просто так взяти і назвати себе президентом".В його уяві мені потрібно було почекати, поки хтось інший не призначить мене на лідерський пост.Я не могла зробити це сама. Батько був настільки занурений у світ, де кар'єра і призначення на відповідальну посаду залежать від рішення інших людей, що йому абсолютно не сподобалася нахабство, з якою я підняла себе на настільки значну висоту.

Возможно, вам понравится
ідеї малого бізнесу з нуля
ідеї малого бізнесу з нуля
Як почати бізнес - СТАРТ!
Як почати бізнес - СТАРТ!
Похожие страницы