Як Почати Маленький Бізнес

Як розпочати свій бізнес

Методика поиска работыЗа останні роки вдалося близько познайомитися з декількома десятками успішних бізнесменів, які вирішили відкрити свій бізнес з нуля.Це люди, які звертаються до нас за побудовою системи продажів або розвитком продажів.Чому підприємці, яких я вважаю успішними, звертаються до нас? Все дуже просто! Успішні вони тому, що у них є свій бізнес, навіть якщо він йде не дуже добре - це їх досвід, вони можуть робити помилки, вчитися на них і ставати краще.Саме це відрізняє людей, з якими доводиться спілкуватися від тих, хто тільки мріє почати свій бізнес.

 

У кожної людини який відкрив свій, нехай маленький, але бізнес, є свої достоїнства, на кожному проекті я ставав краще за рахунок спілкування з такими людьми.І коли кількість людей перевалило за 50, мені здалося, що я можу позначити загальні принципи початку своєї справи.Отже, як відкрити свій бізнес з нуля, який приноситиме регулярний дохід? Відповіді на всі питання з приводу відкриття власного бізнесу ви знайдете в даній статті!

 

1) Дія

 

Це те, що було у найдинамічніших компаній.Найцікавіший випадок був, коли ми по телефону поговорили з людиною про систему продажів і позначили необхідність впровадження системи запису дзвінків.Коли приїхали наступного дня на зустріч, система запису вже була встановлена.На мій погляд, здатність діяти швидко і не відкладати важливі речі в довгий ящик - один з найважливіших факторів початку успішного бізнесу.

 

2) Створення ідеального продукту з точки зору клієнта

 

Кращі результати показані нами на проектах, де власники встали на місце клієнта і створили унікальний продукт, що задовольняє всім потребам клієнта.Яскравим прикладом є компанія з постачання матеріалів для ЖКГ (житлово-комунальне господарство).

 

Які умови створені для клієнтів?

 
     
  • Компаніям зручно купувати весь асортимент в одній компанії, значить ми будемо поставляти більше 7 000 позицій товарів, які можуть знадобитися в обслуговуванні ЖКГ.
  •  
  • Все потрібно вже вчора? Значить, ми забезпечимо безкоштовну доставку на наступний день, навіть якщо замовлять 1 цвях.
  •  
  • Не завжди є гроші на рахунку або довго чекати, поки вони прийдуть на рахунок? Поставка без передоплати і автоматична відстрочка на 7 днів.  ((Лі)) І т.д.  
Возможно, вам понравится
Як почати заробляти в
Як почати заробляти в
Як почати бізнес з нуля?
Як почати бізнес з нуля?
Похожие страницы