Як Почати Малий Бізнес в Узбекистані

Відкриваємо бізнес в Узбекистані - документи, вибір форми

бизнес в узбекистане За останні роки в Узбекистані було проведено ряд заходів, що сприяють розвитку малого підприємництва, адже саме воно відіграє ключову роль у розвитку економіки в цілому.Підприємницька активність є одним з основних елементів економічного зростання країни, а також можливістю регулярного заробітку для її громадянина.

 

З чого почати?

 

Щоб відкрити свою справу, по-перше, необхідно розібратися з бізнес ідеєю.Навряд чи думаюча людина вибере діяльність, навіть основи якої йому не знайомі.Потрібно виключити такі варіанти і зупинитися на тому, в чому ви дійсно розумієте.

 

Існує можливість купити готовий малий бізнес в Узбекистані, але його вартість може в рази перевищувати витрати на відкриття своєї справи.

 

Капітал

 

Другим і вирішальним кроком служить стартовий капітал.Для створення власного бізнесу, природно, потрібні фінанси і їх розмір визначається згідно з бажаннями і можливостями майбутнього підприємця.Адже необхідно подумати про приміщення, робочій силі, обладнання та багатьох деталях.В даний час підприємництво не так розвинене, як би того хотілося, і малий бізнес в Узбекистані реферат всіляко підтримується державою.Даються позики і спеціальні кредити за зниженими ставками.

 

В якій формі відкрити бізнес в Узбекистані?

 

Свою справу починаючий підприємець може відкрити як у вигляді фізичної особи, так і юридичного.В даний час в Узбекистані існує ряд організаційно-правових форм підприємництва:

 

Індивідуальний підприємець - це форма ведення бізнесу без утворення юридичної особи. Таке підприємництво ведеться на свій страх і ризик, з вкладенням власних коштів і майна.Воно має на увазі відсутність найманих робітників і можливість ведення бізнесу з іншими фізичними особами в таких формах:

 
     
  1. Сімейне підприємництво (ведення бізнесу подружжям);
  2.  
  3. Просте товариство;
  4.  
  5. дехканських господарство (фермерське).
  6.  
 

Приватне підприємництво являє собою організаційно-правову форму з утворенням юридичної особи. Це організація, створена однією фізичною особою і здійснює свою діяльність на базі власного майна.Специфіка такого бізнесу полягає в одноосібному керівництві однієї людини і у виключенні інших засновників.

Возможно, вам понравится
Покупець в ШОЦІ!! Бізнес 2013
Покупець в ШОЦІ!! Бізнес 2013
Ідея для бізнесу № 1. Новинка на
Ідея для бізнесу № 1. Новинка на
малий бізнес ідея
малий бізнес ідея
як почати свій малий бізнес з
як почати свій малий бізнес з
Похожие страницы