Алкогольний Бізнес з Чого Почати

Дата: 25.03.2015

На сьогоднішній день дуже багатьох приваблює ідея відкрити магазин продуктів або ресторан, так як їжа буде потрібна людям в усі часи і навіть у найважчі періоди.Але, звичайно ж, найприбутковішою складовою у всьому цьому представляється торгівля алкогольною продукцією.Різний алкоголь, дорогий і дешевий, користувався завжди попитом у минулому і буде актуальний в майбутньому.Як же можна почати бізнес з продажу спиртовмісної продукції?

 

Спочатку потрібно визначитися з майбутньою компанією, так як індивідуальний підприємець не зможе отримати ліцензію на торгівлю алкоголем.Таким чином, можна провести реєстрацію ТОВ або ЗАТ, якщо ж планується великий бізнес - то і ВАТ.При цьому слід пам'ятати про мінімальний розмір статутного капіталу, якщо ви будете відкривати магазин, а не кафе (в якому вживати алкоголь будуть на місці покупки).Статутний капітал повинен бути 300 тис. в тому випадку, якщо компанія внесена до реєстру малих підприємств та один мільйон - якщо не внесена до такого реєстру.

 

Під час процесу реєстрації фірми можна приступити до пошуку приміщення.Воно повинно бути не менше ніж п'ятдесят квадратних метрів, більше - можна, менше - ніяк.Так само необхідно його обладнати для роздрібної торгівлі. Приміщення - це найважливіша складова вашого майбутнього бізнесу.З одного боку, воно має бути в прохідному місці, щоб клієнти легко знаходили дорогу, а з іншого боку, поряд не повинно бути ніяких лікувальних, оздоровчих і дитячих установ, так як в цьому випадку отримати алкогольну ліцензію буде неможливо.

 

Якщо приміщення підібрано, то дуже важливо якомога швидше отримати необхідні погодження СЕС та пожежної інспекції, вони необхідні для видачі ліцензії на торгівлю алкоголем.Після всіх цих підготовчих заходів можна приступати до отримання самої ліцензії на торгівлю алкоголем, яка може бути видана на строк від 1 року до 5 років.

Возможно, вам понравится
Як почати бізнес з нуля. Роберт
Як почати бізнес з нуля. Роберт
З чого почати бізнес в інтернеті?
З чого почати бізнес в інтернеті?
З чого почати бізнес_ надійний
З чого почати бізнес_ надійний
Малий бізнес з чого почати
Малий бізнес з чого почати
Похожие страницы