Автомобільний Бізнес з Чого Почати

Як почати автобізнес?

servis-garaq  

Як почати автобізнес? З чого почати автобізнес?

 

Актуальним автобізнес можна назвати з тієї причини, що зростання автомобілів на ринку України і Росії не припиняється.Але власників автобізнесу чомусь не ставати більше.

 

Суть в тому, що почати автобізнес без капіталу не складе труднощів, але втриматися на плаву можуть тільки фахівці віддані своїй справі.

 

Фахівці з ремонту, настройці, обслуговування, фахівці з підбору та продажу запчастин, фахівці з продажу автомобілів, фахівці з тюнінгу та інші.

 

Спостерігається така тенденція серед споживача - автовласника, що вигідніше і зручніше обслуговуватися в автокомплексів, а не у гаражних майстрів.

 

Погодьтеся, зручніше і приємніше, коли ти приїхав, обговорив ціну і час роботи, залишив машину і повернувшись за нею, бачиш її вимитого і акуратно припаркованої поруч з боксом.Підбір і купівлю запчастин беруть на себе ті, хто їх встановлюватиме і найчастіше дається гарантія на виконану роботу.У такому випадку, ціна відповідна, але частіше виправдана.

  Но никогда не переведутся те, кто любит экономить на всем, в том числе и на машине. Вот на таких мы и начнем зарабатывать, да в принципе на таких экономика держится. Шутка ;).  

Гаражні майстри беруть свій ціною і навіть якістю, але не обслуговуванням та сервісом.Рада, знайти партнерів, які доповнять

 

Практичні поради, як почати автобізнес.

 

Якось затягнув вступ лірикою, перейдемо до практики. Насамперед визначимося з деякими питаннями.

 

Відповівши на які ви зможете координувати ваші думки і зусилля, в процесі досягнення потрібної мети.

 

1. Що ви вмієте?

 

2. Чого ви хочете?

 

3. Чим ви готові пожертвувати?

 

Наведу в приклад мої відповіді, з яких почався мій автобізнес.

 

DSCF83381. Я вмію вчитися і готовий дізнаватися нове.

 

2. Хочу стати експертом в питанні продажу запчастин і супутніх товарів.

 

3. Готовий витрачати більшу частину свого часу на вивчення.

 

З цим визначилися, рухаємося далі. Шукаємо того, хто вміє робити те, чому Ви хочете навчитися.Або того, хто володіє потрібної Вам інформацією.

 

Після того, як така людина або компанія буде знайдений, можу запропонувати Вам два варіанти збору інформації, накопичення досвіду і отримання авторитету в сфері автобізнесу.

 

Скажу так, якщо у тебе немає авторитету, у тебе немає і постійного клієнта, а значить і бізнесу твого немає.

 

Почати працювати в сфері автобізнесу і отримати цікаву чи потрібну Вам кваліфікацію.Напрацювати постійних клієнтів. Постійний клієнт - це постійний дохід.Зарекомендувати себе як фахівець, якого рекомендуватимуть.

 

А після цього задуматися над тим, чи варто починати автобізнес самостійно або знайти партнера, який доповнить вашу спеціальність.

Похожие страницы