Флористичний Бізнес з Чого Почати

Квітковий бізнес - з чого почати

Цветочный бизнес - с чего начатьКвітковий бізнес - це гарний бізнес з приємним запахом.Крім того, він має непогану рентабельність.

 

Націнка на квіти може доходити до 300%. Ще, щоб почати торгувати квітами, не потрібен великий стартовий капітал.Тут ми розповімо вам наскільки це захоплюючий і недорогий бізнес.

 

Торгівля квітами

 

Торгівля квітами як і будь-який інший бізнес вимагає складання певного плану дій - бізнес план квіткового магазину, квіткового бізнесу в цілому.У бізнес плані варто врахувати витрати і очікуваний прибуток.

 

Щоб зайнятися вирощуванням полуниці в мішках не потрібно володіти особливими знаннями в галузі садівництва, варто лише прочитати тут нашу інструкцію.

 

Окремо варто зауважити, що існує готовий квітковий бізнес, який можна придбати шляхом перекупки.Але якщо ви вирішили почати бізнес з нуля, то є кілька варіантів торгівлі квітами.Нижче представлені найбільш привабливі варіанти.

 

Палатка Палатка

 

Для початку можна орендувати намет на ринку або у метро.Можна і просто на вулиці, але поруч із жвавим перекрестом. Непогане місце для квіткової намети там, де є скупчення офісних центрів.Якщо вам вдасться знайти для намету гарне місце, то ваша виручка може скласти від п'яти до десяти тисяч рублів на день.

 

Квіти - товар швидкопсувний, тому до питання закупівлі спочатку слід підходити обережно.Тому рекомендується закупівлі робити щодня або через день. Асортимент краще всього скласти з троянд (як найбільш затребуваних) і ще декількох самих ходових позицій.

 

Магазин Магазин

 

Для початку необхідно скласти бізнес план квіткового магазину.Невеликий квітковий магазин найкраще розташувати в якому-небудь людному місці, наприклад, в торговому центрі.Завдяки тому, що в магазині набагато більше квадратних метрів торговельної площі, ніж в наметі, можна істотно розширити асортимент квітів, а з ним і прибуток.

 

Також прибуток можна збільшити за рахунок упаковки букетів і продажу супутніх товарів.Супутнім товаром можуть стати рослини в горщиках і різного роду сувеніри.

 

Флористичний салон

 

Найбільші можливості в квітковому бізнесі відкриваються перед власником флористичного салону.Флористичний салон розташовується в жвавому місці, наприклад, в центрі міста.У салоні можна значно розширити асортимент, у зв'язку з чим збільшиться прибуток.Якщо салон розташований в хорошому місці, його денна виручка може скласти до 2 тисяч доларів.

 

Щоб відкрити флористичний салон, потрібно приміщення, площею не менше, ніж п'ятдесят квадратних метрів.Це мінімальна площа для розміщення невеликого складу і торгового залу.

Возможно, вам понравится
Бізнес в маленькому місті: з
Бізнес в маленькому місті: з
З ЧОГО ПОЧАТИ РОБОТУ В ІНТЕРНЕТІ
З ЧОГО ПОЧАТИ РОБОТУ В ІНТЕРНЕТІ
Новий млм бізнес З чого почати
Новий млм бізнес З чого почати
Будівельний бізнес з чого почати
Будівельний бізнес з чого почати
Похожие страницы