Логістичний Бізнес з Чого Почати

З чого починається організація логістичного центру

Професійна логістика - та сфера ринку, в якій попит на даний момент поки ще перевищує пропозицію.Причому це стосується не тільки регіонів, але і великих міст, таких, як, наприклад, Єкатеринбург або Новгород.Навіть трохи дивно, що ідея відкрити бізнес з логістики досі не прийшла в голову підприємців, які мають необхідними фінансовими вкладеннями.Адже навіть ліцензію на цей вид бізнесу отримувати не треба. Все гранично просто.

 

Та й інвестиції, якщо говорити чесно, потрібні не такі вже значні.Для початку у відкриття своєї логістичної фірми досить вкласти 10-12 тис.доларів. Потім, безумовно, гроші необхідно буде постійно вкладати в розвиток підприємства, якщо ви, звичайно, не припускаєте роками тупцювати на одному місці.Але без чого вам точно не обійтися - це без певних знань специфіки цієї галузі, найкраще, якщо у вас вже є якийсь досвід роботи в даній сфері.Невипадково найкращі логістичні компанії виростають з невеликих експедиторських фірм, стаючи природним продуктів еволюції бізнесу.

 

Важкий тягар

 

Організація доставки вантажів в строк і з невисокими витратами - головне завдання логістичної компанії.Тому, плануючи відкрити логістичне агентство, максимально важливо вибудувати надійні партнерські відносини з державними структурами, представниками митниці, експедиторських фірм.Підприємств, які потребують послуг логістичних компаній, чимало, але складність полягає в тому, що всі вони воліють працювати з однією і тією ж, що встигла зарекомендувати себе з кращого боку, фірмою.

 

Не зумівши вклинитися в цю сферу, бізнесмен приречений через деякий час визнати, що його бізнес - логістика - не приносить доходу.Що робити? Насамперед, не опускати руки. Логістика може приносити солідний прибуток, головне, зуміти розкрутити цей бізнес.Не просто відкрити свою справу - фірму з логістики, а й перетворити її в впізнаваний бренд, за право співпрацювати з яким підприємства будуть битися в черзі.

 

Домогтися цього складно, але можна. Один з найпоширеніших варіантів - зниження розцінок на послуги, при збереженні їх бездоганної якості.Але існує ризик, що ваші конкуренти також підуть цим же шляхом, і хто постраждає в такій ситуації більше - передбачити важко.Інший варіант - відкрити логістичну компанію, і з першого ж дня її функціонування вкладати величезні кошти в її розкрутку, розробляючи грамотну рекламну стратегію.

Возможно, вам понравится
З чого почати малий бізнес
З чого почати малий бізнес
З чого почати свій бізнес Нові
З чого почати свій бізнес Нові
З чого почати свій бізнес
З чого почати свій бізнес
З чого почати бізнес?
З чого почати бізнес?
Похожие страницы