Перехресна еластичність лечения бесплодия

18 января 2016

Якщо на даний товар припадає значна частина витрат покупця, то при зниженні цін на нього у покупця виникає відносно велика економія, достатня для збільшення споживання названого товару; 4. Перехресна еластичність. Зміна вартості того чи іншого товару може впливати на попит не тільки на цей товар, але і на інші, пов'язані з ним товари. 

У Вас не получается зачать ребенка? Тогда Вам стоит воспользоваться клиникой лечения бесплодия, цены на услуги Вас приятно удивят. Почувчтвуйте радость материнства!

Ступінь впливу цін одних товарів на інші називається перехресної еластичністю. Як приклад перехресної еластичності зазвичай призводять зміну попиту на маргарин при зміні цін на олію. При цьому коефіцієнт еластичності буде більше нуля. Такі товари називають взаємозамінними. Можлива й інша ситуація. Підвищення ціни на один товар може призводити до зниження споживання іншого. Це відбувається тоді, коли товари є взаємодоповнюючими, а перехресний коефіцієнт еластичності перевищує 0. При рівності коефіцієнта нулю два товари не чинять ніякого впливу на попит іншого. Можна зробити висновок, що в плані підвищення товарообігу падіння вартості вигідно тільки у випадку еластичного попиту і невигідно у разі нееластичного попиту. Підвищення вартості у разі еластичного попиту приведе до зниження значення виручки. Але завдання підприємця полягає не тільки в підвищенні інтенсивності обороту, а й у підвищенні розміру прибутку.

Джерело: http://ivfclinic.com.ua/kliniki-lecheniya-besplodiya-diagnostika-i-stepeni-besplodiya

Похожие страницы