Пончиковий Бізнес з Чого Почати

Бізнес-ідея: продаж пончиків - фаст-фуд на всі часи

Не бойтесь конкурентов Пончики вважають ідеальним фаст-фудом, втім це не дивно.«Пончики? Вони були завжди, - упевнений експерт по швидкому харчуванню Казимир Полянський.- Судіть самі, що може бути простіше їх приготування? Треба лише в киплячу олію на пару хвилин опустити кулька з тіста.Ця страва традиційно відносять до польської кухні. Проте в тому чи іншому вигляді їхні рецепти зустрічаються у різних народів світу ».І справді, це і Бенье, і бунуелос, і макруд, і Донатс. Всього більш ніж 100 назв.

 

Начало и ведение пончикового бизнеса Відомо, що пончики любили польський король Август III і король Пруссії Фрідріх Великий.Їх обожнюють американські поліцейські. Ними насолоджуються французькі студенти і московські водії.«Іншими словами, продаж пончиків як бізнес-ідея цілком може розраховувати на успіх, - міркує експерт Ігор Малюгин, аналітик спільноти стартапів.- Правда, для цього необхідно грамотно підійти до цієї справи ».

 

З огляду на те, що пончики відносяться до дешевих і одночасно легко готуються страв, вибір місця для пончикового є справою першорядної важливості.З іншого боку, навряд чи варто прислухатися до порад типу «ідеальне місце - це МЕГА».«Такі побажання я завжди читаю з іронією, - каже підприємець Сергій Смирнов, власник кафе« Найсмачніші пончики на світі ».- Це все одно, що радити відкрити точку фаст-фуду на Червоній Площі.Простіше кажучи, там, де традиційно людно, вже є конкуренти ».

 

З іншого боку, якщо у підприємця є запас міцності, точніше необхідні засоби, що дозволяють попрацювати якийсь час у збиток, то можна спробувати витіснити конкурента.«Справді, це підприємництво самого початку приречена на конкуренцію, - переконаний Ігор Малюгин.- Висновки, що якщо в цьому місці вже є точка фаст-фуду, значить тут робити нічого, невірні.Тим більше, що конкуренція - це двигун прогресу ».

Возможно, вам понравится
З чого почати свій бізнес Нові
З чого почати свій бізнес Нові
з чого почати свій малий бізнес
з чого почати свій малий бізнес
З чого почати бізнес?
З чого почати бізнес?
З чого почати свій бізнес
З чого почати свій бізнес
Похожие страницы