Вантажоперевезення як Бізнес з Чого Почати

Як відкрити бізнес вантажоперевезення?

открыть бизнес грузоперевозки Для того щоб відкрити бізнес вантажоперевезення, багато сил і знань не знадобиться.Зате цей бізнес завжди був і буде прибутковим і затребуваним. Але і в цьому бізнесі звичайно ж не обійтися без конкуренції, а вона тут висока.

 

Відразу можу Вам сказати, конкуренції бояться не варто, так як по істині якісних і надійних послуг дуже мало.Так що є хороший шанс зайняти своє місце в цій прибутковою ніші.Давайте ближче до справи.

 

Клієнтів для такого бізнесу знайти не складно, а точніше вони найчастіше будуть знаходити Вас самі.Ви тільки уявіть, скільки людей щодня переїжджає (на дачу, на нову квартиру, в інше місто), а скільки великогабаритних товарів вимагають транспортування, після покупки в магазині, таких як меблі, техніка, сантехніка, будівельні матеріали і т.д.

 

І не має значення, це буде велике місто або маленький (ну звичайно якщо це не село, з населенням менше 50 тис.). Чим більше місто, тим більше конкуренція, важче пробитися, хоча і прибуток буде більше.Ну або можна сказати так, в кожній ситуації є дві сторони медалі (свої "+" і "-").Хороший бізнесмен у будь-якому місті побудує прибутковий бізнес. Щось ми відійшли від теми.

 

открыть бизнес грузоперевозки Відкрити бізнес вантажоперевезення можна навіть поодинці, ну звичайно з перспективою розширення (все таки будуємо ж бізнес).

 

Ну і все таки, як почати бізнес вантажоперевезень?

 

Спочатку Вам потрібно буде відвідати магазини Вашого міста, які реалізовують великий товар (трохи Вище ми вже його перераховували).За великим магазинам (особливо мережевим - Comfy, Фокстрот і т.д.) ходити не варто, у них існує своя доставка.А от невеликі, швидше за все власну доставку дозволити собі не можуть, ось до них і слід звертатися.

 

Для прикладу розглянемо ситуацію партнерства з магазином:

 

Коли клієнт купує у магазина небудь товар, Вам надходить дзвінок про замовлення на доставку (з цього магазину), і Ви відповідно приїжджаєте і здійснюєте вантажоперевезення товару, ось власне і вся Ваша робота.

 

За додаткову плату можете допомогти розвантажити і донести товар до квартири або будинку (для цього з собою можна возити вантажника, який буде платити Вам% від своєї роботи).


печать фото сделать заказ срочно
Возможно, вам понравится
Як і з чого почати власний
Як і з чого почати власний
Як почати бізнес з НУЛЯ?
Як почати бізнес з НУЛЯ?
Як почати бізнес з Оріфлейм? З
Як почати бізнес з Оріфлейм? З
Як відкрити свій бізнес? З чого
Як відкрити свій бізнес? З чого
Похожие страницы