Як Створити Свій Маленький Бізнес

Дата: 02.04.2015

Как открыть бизнес в маленьком городе? Зміст:

Відкрити бізнес в маленькому місті - завдання не з легких.Третя більярдна або п'ятнадцятий мінімаркет, які б в мегаполісі не тільки «прижилися», а й обзавелися б великим числом постійних клієнтів, тут, на жаль, навряд чи будуть доречні.

     
  • Переконайтеся в тому, що ваша справа НЕ вимагає наявності великої кількості кваліфікованих кадрів.
  •  

Безсумнівно, пару-трійку тлумачних людей відшукати вам вдасться, однак, в більшості своїй вони буквально «витікають» в мегаполіси - там шанс реалізувати себе набагато, набагато вище. 

У великому населеному пункті любителів рідкісного чаю з Ефіопії, необхідне для формування клієнтської бази кількість, швидше за все, набереться.У маленькому місті ж мріяти про це і не слід. А відкривати власну справу, не будучи впевненим у тому, що воно буде затребуваним попросту наївно.

     
  • Уверьтесь, в тому, що справа, вибране вами, НЕ викликає у вас питань - воно повинно вам дійсно зрозуміло і цікаво.
  •  

Хоч на частку відсотка сумніваєтеся в тому, що зможете займатися бізнесом, ідея якого у вас виникла? Тоді навіть не починайте.Невпевненість запросто обернеться помилкою, про яку невелике населення містечка дізнається навіть швидше, ніж ви.Дізнається і навряд чи вже зможе забути. Кредит довіри дуже легко втратити!

Три вагомих бонусу

Не варто, однак, зациклюватися на труднощах - малий бізнес в маленькому місті має і свої переваги.

По-перше, вам не знадобитися великий стартовий капітал - ціни на оренду приміщень у невеликому місті аж ніяк не кусаються.На зарплату співробітникам ви також витратите на порядок менше тієї суми, яка б вам знадобилася, наприклад, у столиці.Заощадити ви зможете і на рекламі - один блискуче виконане замовлення, тиждень торгівлі якісним і недорогим товаром - і ось про вас вже знають практично всі.Сарафанне радіо - велика річ!


Если вы ищите лучший фасадный материал для дома, обращайтесь в компанию ООО С.К. Профиль.
Похожие страницы