Відкрити Бізнес в Сінгапурі

Дата: 01.04.2015

Все велика кількість підприємців з усього світу вибираю Сінгапур як місце для ведення бізнесу.На відміну від інших регіонів, в цьому місті, який одночасно є, система оподаткування для новостворюваних компаній є однією з найпривабливіших.Розвинена інфраструктура, надійний банківський сектор, жорсткі антикорупційні закони, гнучка міграційна політика, одна з найбільш швидко розвиваються, в Південно-Східній Азії, - унікальне місце для відкриття компанії.

Компанії в Сінгапурі: як вони використовуються в міжнародному бізнесі?

Ми підготували для вас огляд основних способів застосування сінгапурських компаній, які можуть бути використані для підприємств різних галузей і видів діяльності, що переслідують різноманітні комерційні цілі.Головна мета податкової політики Сінгапуру - залучити на його територію як можна більше інвесторів.

   
 1.  

  Холдингові компанії в Сінгапурі для володіння активами

 2.  

Компанії в Сінгапурі можуть користуватися всіма перевагами Угод про уникнення подвійного оподаткування, які Сінгапур уклав більше ніж з 70 країнами світу, в тому числі з більшістю країн Південно-Східної Азії.

   
 1.  

  Сінгапурські компанії для внутрішньогрупового фінансування

 2.  

У Сінгапурі представлені найбільші банківські корпорації - це дозволяє створювати компанії, призначені для перерозподілу фінансових потоків всередині групи компаній.

   
 1.  

  Компанії в Сінгапурі для володіння правами на результати інтелектуальної власності

 2.  

Даний спосіб застосування компаній в Сінгапурі можливий завдяки низькій ставці корпоративного податку, а так само через присутність закону про уникнення подвійного оподаткування.


Процедура отримання спадщини 2016: оформити спадщину.
Похожие страницы